fotograf ślubny Strzelno, oferta ?

fotograf ślubny Strzelno, oferta ?

Może tu znajdzie się ktoś, kto podpowie, jakiego fotografa ślubnego w Piotrkowie Kujawskim wybrać :) Z góry bardzo dziękuję.

ewu1u01

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o fotografa ślubnego, to też mieliśmy problem. W końcu znaleźliśmy w Kruszwicy kogoś, kto miał wolny termin. Tak jest, gdy zaplanujesz ślub nagle :D Szukaj wytrwale. Powodzenia.

Black_Riot

Posty: 7

 
Powoli, powoli. Ja zamawiałam fotografa ślubnego w Piotrkowie Kujawskim niecałe pół roku przed ślubem. Mam nadzieję, iż ci się uda. Nie martw się. Teraz usługodawców w tej branży nie brakuje, więc powodzenia.

Bryzyt1

Posty: 29

 
http://fotoquznia.com.pl to link do strony fotografa ślubnego w Inowrocławiu. Niezwykle fachowo podchodzący do swojej pracy człowiek. Efekty można zbadać na stronie w portfolio. Szczerze polecam.

Aga-lloch

Posty: 22

 
Na razie planuję ślub, ale widzę, że większym problemem będzie fotograf ślubny w Strzelnie :D Jak możecie polecić kogoś, kto ma wolne terminy na 2019 rok, dajcie znać. Chciałabym mieć ten temat z głowy, jeśli okazuje się, że to tak poważny problem. Piszcie i polecajcie, może na priv jakieś zdjęcia ewentualnie.

aleczas22

Posty: 13

 
Dokładnie. Najlepiej szukać wcześniej i zaklepać :) Nam udało się znaleźć niesłychanie dobrego fotografa ślubnego w Radziejowie i to dosłownie na ostatnią chwilę, jeśli chodzi o terminy. Jeszcze parę dni i stracilibyśmy szansa.

namok

Posty: 19