Znacie profesjonalnego kamerzystę?

Znacie profesjonalnego kamerzystę?

Witam serdecznie, chciałbym zwrócić się do was z prośba odnośnie kamerzysty.

Planuję ślub i poszukuje osoby, która zna się na kamerowaniu i jest bardzo dobra w tym co robi. Chciałbym was prosić o namiary i informacje jeśli znacie kogoś takiego.

Tarzan.JJ

Posty: 17

 
Hej, bardzo dobry kamerzysta jest w Bełchatowie, na stronie internetowej http://filmex.net.pl znajdziecie na niego namiary. Kamerował ślub mojej siostry i film jest rewelacyjny, sama go wynajmę na mój ślub jeśli będę go kiedyś brała. Będziecie zadowoleni z niego na sto procent.

Polecam i myślę, że chociaż trochę pomogłam. Pozdrawiam.

Fajae

Posty: 25

 
Cześć, poszukuję odpowiedniego kamerzysty na wesele mojego brata, moja koleżanek poleciła mi http://filmex.net.pl, co o nim sadzicie? Myślicie, iż powinnam go wynająć? Mieliście już z nim odczynienia? Niesłychanie zależy mi na waszej opinii bowiem nie chcę wykonać lipy, będę wdzięczna za wasze wypowiedzi i z góry dziękuje wam i pozdrawiam.

Bezi22

Posty: 25

 
Cześć, dostałam niezmiernie bojowe powinność od mojej kuzynki, jaka wychodzi za mąż zaś ja jestem jej świadkiem. Mam odszukać jej niezmiernie dobrego kamerzystę. Nie mam pojęcia kto jest porządny zaś kto nie, w ogóle nie znam żadnego kamerzysty. Błagam polećcie mi kogoś dobrego bowiem nie chcę nawalić. Liczę na was, będę ogromnie wdzięczna za pomoc.

giena1977a

Posty: 19

 
Dzień dobry, bardzo wielu znam kamerzystów, gdyż jestem fotografem weselnym i już z wieloma się spotkałem ale najlepsze opinie słyszałem na temat filmex.net.pl, widziałem jak pracują i są świetni i bardzo profesjonalni. A co najważniejsze trzeźwi na imprezach wiem, że nie wszyscy potrafią zachować trzeźwość w takich okolicznościach.

Agmars

Posty: 30

 
Dzień dobry, mogę wam polecić bardzo dobrego kamerzystę z Bełchatowa, zrobił nam bardzo fajnyfilm studniówkowy. Poleciła mi go moja kuzynka, na stronie internetowej http://filmex.net.pl znajdziecie namiary na niego i będziecie mogli zobaczyć jego przykładowe filmy, jaki zdobyć namiary na niego. Bardzo go polecam gdyż robi naprawdę dobre filmy.

Agulinek

Posty: 20

 
Hejka, poszukuje również kamerzysty na ślub, nigdy nie korzystałam z usług takiej osoby więc nie wiem kto jest dobry a kto nie. Liczę na waszą pomoc i opinie na temat kamerzystów.

Polecicie mi jakiegoś dobrego waszym zdaniem, będę ogromnie wdzięczna za waszą pomoc i wypowiedzi gdyż sama sobie nie poradzę, z góry dziękuję.

AAjaka!!

Posty: 21

 
Dzień dobry, planuję właśnie ślub i szukam dobrego fotografa i kamerzystę. Moi znajomi polecili mi kamerzystę ze strony internetowej http://filmex.net.pl lecz nie jestem przekonana co do nich w stu procentach. Możecie się wypowiedzieć na dany temat? Może korzystaliście już z usług danej osoby?

Polecacie czy raczej odradzacie ich usługi?

irek1981

Posty: 23

 
Dzień dobry, mój brat właśnie się żenił i niedawno przyszedł film weselny, okazał się bardzo dobry, każdy się nim zachwyca, piękna pamiątka na całe życie. Korzystali oni z usług filmex.net.pl, mogę wam ich polecić gdyż zrobili naprawdę dobrą robotę, godną podziwy, w bardzo przystępnej cenie z tego co wiem.

kuBawodzu

Posty: 15

 
Dzień dobry, wiele osób poleca mi kamerzystę ze strony internetowej filmex.net.pl, twierdza, że jest niezastąpiony i kręci bardzo piękne filmy pamiątkowe. Mieliście może już do czynienia z nimi? Jeśli tak to jak wam się podobała ich praca i efekt końcowy? Polecacie ich usługi czy raczej odradźcie? Zależy mi na waszej opinii gdyż nie chcę popełnić błędu.

Pozdrawiam.

Squel

Posty: 30