Przegrywanie vhs na dvd, jaka firma

Przegrywanie vhs na dvd, jaka firma

Witam serdecznie,

poszukuje firmy, która mogłaby przegrać stary film ślubny z kasety na nowoczesną pamięć przenośną, będę bardzo wdzięczna jeśli takową mi polecicie, z góry bardzo dziękuję za informacje.

Lalka

Posty: 20

 
Cześć, mam pomysł na prezent dla moich rodziców, chcę im przegrać film z wesela, który znajduje się na kasecie wideo na płytę. Maja rocznicę niedługo więc myślę, że im się spodoba.

Możecie polecić mi firmę, która się tym zajmuje? Z góry dzięki.

Spirek

Posty: 23

 
Cześć,

znam bardzo dobrze wasz problem bowiem sama miałam podobny, znalazłam jednak w Internecie takową stronę www.vhs24.pl i na niej się wszystkiego dowiedziałam na dany temat. Dziś przegrywanie vhs na dvd jest dla mnie czymś bardzo pomocnym. Mnóstwo filmów dana firma mi przegrała, jestem zadowolona w stu procentach.

Mam nadzieję, iż wam pomogłam, pozdrawiam.

Blitz55

Posty: 19

 
Witam, szukam firmy, która zajmuje się przegrywaniem vhs na dvd, znacie może takową?

Będę wdzięczna jeżeli polecicie mi firmę, która waszym zadaniem jest najlepsza i jesteście zadowoleni z jej usług. Czekam na szybkie informacje z niecierpliwością. Proszę o szczere wypowiedzi, z góry wszystkim dziękuję oraz bardzo serdecznie pozdrawiam.

Bienkus

Posty: 23

 
Witam serdecznie, mam w domu jakąś starą kasetę z filmem, sądzę, że to pamiątka rodzinna nie mogę jednak tego odtworzyć gdyż nie mam wideo. Chciałabym to przegrać na płytę dvd, jest taka możliwość? Będę wam bardzo wdzięczna za informacje na dany temat. Czekam z niecierpliwością, pozdrawiam.

noman1

Posty: 25

 
Hej, mam do was prośbę a mianowicie chodzi o przegrywanie vhs na dvd, wiecie gdzie coś takiego można wykonać? Za ile i w której jakości jest przegrany film?

Zależy mi niesłychanie na czasie więc proszę was o szybkie informacje, będę ogromnie wdzięczna. Czkam z niecierpliwością, pozdrawiam i z góry dziękuję.

PucH2

Posty: 20

 
Hej, wile osób nie ma pojęcia o szanse przegrywania vhs na dvd, jest to niezwykle dobry sposób na zachowanie ulubionych, starych filmów na dłużej, dzięki danej szanse możemy radować się oglądaniem filmów na nowoczesnych urządzeniach.

Tarzan.JJ

Posty: 17

 
Witam serdecznie, mój syn bardzo pragnie przegrać swoje bajki, które znajdują się na kasetach wideo na płyty aby móc je oglądać na laptopie. Będę wam bardzo wdzięczna jeśli powiecie mi gdzie można cos takiego zrobić i jakie trzeba ponieść koszty.

Czekam na informacje.

giena1977a

Posty: 19