Moj brat się żeni

Moj brat się żeni

Kocham mojego chłopaka i chcę wykonać mozaikę z naszych zdjęć, co byście mi polecili wykonać z nich, myślałam nad sercem albo nad tym, aby było z tego inne nasze zdjęcie, drogie jest w ogóle coś takiego??? Dzięki za info.

orient

Posty: 23

 
Na pewno w sieci odnajdziesz informacji o tym gdzie robią takie cuda z obrazków. Jakiś czas temu rzuciło mi się w oczy coś takiego, natomiast ja fotografii nie robię za mnóstwo więc nie wgłębiałem się w ten temat niezwyklej. Wiem, iż ogólnie cenowo wydawało mi się to jakieś takie niezmiernie tanie jak na ten sam efekt tego, który był piorunujący jak dla mnie. Nie mam pojęcia jak oni to dobieraja, iż te fotografie potem wyglądają tak jak pełen obraz. Nie jestem grafikiem więc nawet nie mam pojęcia co i jak, natomiast efekt jest WOW

PucH2

Posty: 20

 
Generalnie fajna sprawa, niemniej jednak ja nie mam zielonego zaś nawet niebieskiego pojęcia jak się robi taką mozajkę, zaś chętnie się dowiem. Ja na twoim miejscu szukałbym w internecie, bowiem w mieście to się naszukasz, nachodzisz i tyle będziesz z tego mieć. W internecie możesz sobie na spokojniutko, z kawusią i ciasteczkiem poszukać i albo to zlecić poprzez neta, albo znaleźć jakąś firmę, która to dla ciebie zrobi.

Dosti

Posty: 15

 
Ja mam taką mozaikę w ramce w pokoju. Dostałam od mamy. Mam na niej zdjęcia z dzieciństwa i są zrobione w obraz, na jakim jestem ja w wieku 18 lat. To taki prezent właśnie na osiemnaste urodzinki jaki otrzymałam J Nie wiem ile kosztował, bowiem to prezent, natomiast wiem że mama była u nas w Gdańsku gdzieś i zamawiała, gdzie dokładnie ci nie powiem. Jak nie jesteś z 3miasta to wtedy może w necie poszukaj.

sooya

Posty: 20

 
Na www.mozaikowo.com.pl masz takie ładne i niedrogie mozaiki ze fotografii, masz tam kilka możliwości jaki chcesz rozmiar, ja zamawiałam niedawno dla rodziców z okazji odnowienia mieszkania, żeby mieli takie sobie ich romantyczne foto nad łóżkiem. Zapłaciłam coś około stu zł i w tej cenie rzeczywiście bardzo dobrze się postarali. Dostałam do tego jeszcze taką ładną ramkę. Generalnie na ich stronie widziałam, iż robili taką pracę nawet dla szkóły więc na pewno są dobzi w tym co robią, ja osobiście polecam.

tadekw7

Posty: 16

 
Oj tak, mój temat i spieszę z pomocą. www.mozaikowo.com.pl to jest mój typ, nabyłam już dwie mozajki (dla mnie i dla koleżanki – sąsiadki, jakiej się podobało), mają rzeczywiście wielki talent do tworzenia i są tak pomocni, iż się czułam naprawde swobodnie nawet jak dwa razy zmieniałam swoją koncepcję. Na początku chciałam kwiatka natomiast potem stwierdziłam, iż jednak taką leśną polanę chciałabym osiągnąć.

vincek

Posty: 27

 
Już prawie dotarłam do końca wątku jaki czytałam i pokazało mi się twoje pytanie. Jak jestem z sierdza to znam fotografa, który się tym zajmuje, ale on dużo bierze, myślę, iż na internecie odnajdziesz coś tańszego. Ogólnie ten mój znajomy jest troszkę świrnięty i się uważa za artystę więc bierze dwa razy tyle ile konkurencja... mam nadzieję, iż tego nie czyta :P ale cóż taka szczera prawda.

Poszperaj w necie i jeszcze na innych forach to trafisz.

Bialy_Wilk

Posty: 22

 
Mój tata mamie nabył na stronie www.mozaikowo.com.pl (miał jeszcze w historii przeglądania to pozwoliłam sobie zerknąć dla ciebie :P) nie wiem ile zapłacił, lecz efekt jest rzeczywiście zaskakująco kozacki! Na początku jak zobaczyłam jej obraz (przedstawia różę) to pomyślałam, że ładna i byłam ciekawa jaka to technika, zaś ja tu podchodzę i widzę, że to nie pomalowane farbami czy coś tylko miniaturowe zdjęcia. Jak dla mnie bomba i spokojnie mogę polecić ich za wykonanie mają 6+

Aga-lloch

Posty: 22