Wycieczki objazdowe

Wycieczki objazdowe

Witam.

Jakimi kryteriami kierowaliście się wybierając biuro podróży? Mam nieco wątpliwości w tej kwestii.

Derbuś34

Posty: 13

 
Wybierając biuro podróży na Twoim miejscu sugerowałbym się przede wszystkim jego renomą i doświadczeniem.

Kiepskim pomysłem jest wybór nowo powstałego biura podróży, które będzie oczywiście uczyć się na błędach, czym możesz się zdenerwować :)

zakk87

Posty: 19

 
Całkiem niedawno interesował mnie dobry organizator wycieczek do Hiszpanii, ponieważ wspólnie z żoną wybieraliśmy się w tym kierunku. Kolega uświadomił mnie, że sam korzysta z oferty pewnego biura podróży, więc postanowiłem mu zaufać. Nie przejechaliśmy się, bowiem podczas naszego pobytu absolutnie wszystko było w porządku.

Mogę podać namiary na priv :)

Qwertys

Posty: 22

 
Wybierając biuro podróży na Twoim miejscu sugerowałbym się przede wszystkim jego renomą i doświadczeniem.

Kiepskim pomysłem jest wybór nowo powstałego biura podróży, które będzie nie ulega wątpliwości uczyć się na błędach, czym możesz się zdenerwować :)

czes212

Posty: 15

 
Mam wrażenie, że wycieczki do Gruzji wymagają naprawdę sporych umiejętności organizacyjnych od biura podróży. Przekonałem się o tym korzystając z oferty http://www.sjestatravel.pl, która jest znakomita. Mogę polecić te biuro absolutnie wszystkim, ponieważ podczas naszego pobytu zatroszczyli się właściwie o każdy szczegół.

Rekomenduję ich wybór – nie pożałujecie!

werbenk

Posty: 21

 
Ciekawiło mnie niedawno, w jaki sposób wyglądają wycieczki objazdowe samolotem. Chcąc się przekonać po prostu poszłam do biura i zapytałam o wszystkie szczegóły. Byłam niezmiernie zaskoczona tym, jak wyczerpujące informacje zdobyłam. To się faktycznie ceni i zapamiętuje :)

orient

Posty: 23

 
Widzę, iż teraz rozbudowane są oferty obejmujące wycieczki do Kaukazu. Całkiem niedawno sam zastanawiałem się nad tym, aby wykupić taką wycieczkę. Czytając Wasze opinie o takich wyjazdach tylko utwierdziłem się w przekonaniu, iż to będzie następny kierunek, który wybiorę. Skorzystam zarówno z Waszych rad odnośnie wyboru stosownej oferty i biura.

plusik45

Posty: 14

 
Całkiem niedawno interesował mnie dobry organizator wycieczek do Hiszpanii, bowiem wspólnie z żoną wybieraliśmy się w tym kierunku. Kolega uświadomił mnie, iż sam korzysta z oferty pewnego biura podróży, więc postanowiłem mu zaufać. Nie przejechaliśmy się, bowiem podczas naszego pobytu absolutnie wszystko było w porządku.

Mogę podać namiary na priv :)

Lupusx

Posty: 16

 
W moim wypadku organizatora wycieczek do Gruzji odszukałam na podstawie rekomendacji, którą wystawiła jednej z firm koleżanka. Szczerze to niezwykle bałabym się powierzyć los swoich wakacji jakieś firmie, o jakiej nie miałabym żadnych informacji.

Oprócz tego bardziej polecałabym wybór doświadczonych biur, które działają na rynku od co najmniej paru lat.

Dagmara87

Posty: 20

 
Widzę, że poruszyliście temat, jakim są wycieczki do Madera. Mogę mocno rekomendować wybór tego kierunku. Sama mocno wahałam się czy tam pojechać, bo taka wycieczka kosztowała zdecydowanie więcej niż standardowa. Zaryzykowałam i nie żałuję.

Mocno polecam.

nemiasty

Posty: 30