Muzeum dla dzieci Kołobrzeg, znacie coś ?

Muzeum dla dzieci Kołobrzeg, znacie coś ?

Od czego zacząć i na czym skończyć zwiedzanie Kołobrzegu? Mama dwójki dzieci czeka na informacje:) Bardzo dziękuję za szczere wypowiedzi na forum. Pozdrawiam.

Appell

Posty: 8

 
Słyszałem właśnie, że całkiem całkiem są te rejsy w Kołobrzegu, a w samym muzeum spora dawka adrenaliny:) Zapowiada się spoko, ale i tak czas dzieli mnie do odwiedzin tego miasta. Mam plany dopiero na lato, wcześniej za zimno, a tak to można więcej skorzystać. Super miejsce, które muszę odwiedzić z rodzinką.

Dosti

Posty: 15

 
W ramach atrakcji w Kołobrzegu warto pójść do tego rybackiego muzeum i skorzystać ze zwiedzania miasta. Cofamy się aż do 1913 roku. Specjalnymi meleksami można przejechać się wszędzie tam, co warto zobaczyć w Kołobrzegu. Bardzo fajnie zorganizowany projekt.

dariuszzz

Posty: 10

 
Komu jak komu, ale wypad do muzeum w Kołobrzegu tego 6D spodobał się najbardziej moim maluchom. Nic tu nie można zarzucić temu miejscu. Wrażeń pełna fura i oczywiście oryginalne przedstawienie tematu na miarę naszych czasów.

Lupusx

Posty: 17

 
Chyba nie ma lepszych atrakcji dla szkół w Kołobrzegu jak to muzeum. Poza tym organizują jeszcze inne wycieczki, można zwiedzić cały Kołobrzeg i dowiedzieć się sporo cennych rzeczy na temat miasta. Moim dzieciom bardzo się podobało, teraz mamy zamiar skorzystać z podobnej atrakcji w Poznaniu.

PucH2

Posty: 20

 
Wrażenia ekstra, tak więc ja też przyłączę się do polecenia tego miejsca. Bardzo pomysłowe muzeum w Kołobrzegu, które koniecznie trzeba odwiedzić. Zwiedzanie go to jedna wielka niespodzianka, nie wiadomo z czym za chwilę się zetkniesz. Emocje, emocje i jeszcze raz emocje.

QwerTery

Posty: 12

 
Teraz nie trzeba się martwić ze zwiedzaniem Kołobrzegu. Można zamówić sobie taki rejs samochodami:) Super sprawa, poza tym wszystkim polecam muzeum. Jest niecodzienne, tym bardziej zachęcam zabrać dzieci, najmłodsze mają super frajdę. Moim się bardzo podobało.

usek

Posty: 19

 
Niecodzienne miejsce, pełne magii i wszystko w nim jest inne niż w zwyczajnym muzeum w Kołobrzegu. Nam niezwykle się podobało, głównie zapach bryzy morskiej i jabłuszek w rybackiej chacie.

ZaNK3R

Posty: 24

 
W ogóle dawno nie byłem nad morzem, jakoś bardziej góry nam wychodzą w wakacje:) Ale w tym roku planujemy właśnie zwiedzanie Kołobrzegu i do tego muzeum 6D też planujemy się udać. Nad morzem mamy rodzinkę, która tam była i bardzo chwaliła sobie to miejsce, że lepszych wrażeń to nie ma. Bardzo spoko pomysł i oczywiście jego realizacja.

szulmar

Posty: 31

 
Polecam gorąco!!!!!! Jak szukacie świetnych atrakcji w Kołobrzegu, to tutaj http://muzeum6d.pl na pewno je znajdziecie. Trójwymiarowe muzeum – ekstra pomysł.

Snaco

Posty: 17