Urodziny dla dzieci Poznań

Urodziny dla dzieci Poznań

Witam. Byliście w tym nowym muzeum 6D z legendami Poznania. Na stronie widać, że pełen profesjonalizm. Jak coś wiecie, piszcie. Dzieciaki chcą iść, ale chciałabym poznać opinię:)

Lomartek67

Posty: 7

 
Na urodziny w Poznaniu dla synka zdecydowałam się na to muzeum i to była niezwykle dobra decyzja. Dzieci zachwycone, cudownie się bawiły, poznały legendy i mają super wspomnienia. Wyborne przygotowanie.

beata77

Posty: 12

 
To musi być faktycznie niesamowite miejsce. Jeszcze nie byłam, a od samego czytania dreszcze mam na plecach:) Lubie taką oryginalną rozrywkę i stale ze znajomymi odwiedzamy inne miejsca. Szkoda tylko, iż to muzeum jest w Poznaniu, a gdzieś bliżej nas:( Będzie trzeba poczekać aż zrobi się trochę cieplej i przyjemniej na takie wycieczki.

Bączeak

Posty: 16

 
To musi być rzeczywiście niesamowite miejsce. Jeszcze nie byłam, a od samego czytania dreszcze mam na plecach:) Lubie taką oryginalną rozrywkę i stale ze znajomymi odwiedzamy różne miejsca. Szkoda tylko, że to muzeum jest w Poznaniu, a gdzieś bliżej nas:( Będzie trzeba poczekać aż zrobi się trochę cieplej i przyjemniej na takie wycieczki.

labuh

Posty: 13

 
No takich rzeczy na co dzień nie mamy u nas w miasteczku:) Zatem z wielką ochotą pojechaliśmy z dzieciakami do tego muzeum, żeby mogły się w taki sposób zetknąć z legendami Poznania. Niezmiernie nam się podobało, muzeum naszych nowoczesnych czasów:)

serduchosz

Posty: 12

 
Akurat byłam tam i mogę polecić z zamkniętymi oczami to muzeum, którego projekt powstał właśnie na podstawie legend Poznania http://blubry6d.pl/2/121/poznanskie-legendy-w-6d-blubry-urodziny.html

lary0071

Posty: 18

 
Pięknie to mało powiedziane. Było wspaniale, moc wrażeń. Takich urodzin w Poznaniu, które organizuje to muzeum nie zapomina się. Wspomnienia na zawsze, wiele niespodzianek, zagadek, ekstra.

wisła1905

Posty: 15

 
Super opowiedziane legendy Poznania. Super scenografia, efekty, światła, nie da się opisać, tam trzeba po prostu przyjść i doświadczyć tego wszystkiego.

labuh

Posty: 17

 
To o wiele ciekawsze miejsce niż kino. Pomyślałam, że tam klasę zabiorę i może im się spodoba. Nie było inaczej, bo teraz chcą pójść jeszcze raz lub jechać do Kołobrzegu, bo tam też jest podobne:) Najlepsze atrakcje w Poznaniu, polecam.

Oct714

Posty: 13

 
Kuba jest ogromnie zadowolony po urodzinach w Poznaniu w muzeum 6D. Namawia nas, żebyśmy mu też tam właśnie urządzili. Coś w tym musi być. Chcę się przekonać na własne oczy więc plan na weekend mamy już gotowy:)

Dleech

Posty: 18