wycieczki do Azji indywidualnie, gdzie warto ?

wycieczki do Azji indywidualnie, gdzie warto ?

Gdzie spędzaliście swoje podwodne wakacje. Oczywiście chodzi mi poza Europą. Macie jakiś pomysł, dajcie znać. Czekam.

Lomartek67

Posty: 5

 
Świetna sprawa tylko, co z cenami. Słyszałem, że na samych wyspach Tajlandii jest dość drogo i trudno znaleźć na własną rękę coś taniej. Może się mylę, natomiast przejrzałem już tyle for, że chyba więcej nie ma, a zależy mi na właśnie tym miejscu i żeby budżet spasował choćby mniej więcej :(

gniewny5

Posty: 17

 
O wycieczki do Azji indywidualnie skrojone dowiadywałem się w wielu miejscach. Nigdzie nie jest tak okej, jak tutaj http://thailand-trips.pl. Polecam skontaktować się, bo można dużo zaoszczędzić.

marcin88

Posty: 12

 
Świetna sprawa tylko, co z cenami. Słyszałem, że na samych wyspach Tajlandii jest dość drogo i trudno znaleźć na własną rękę coś taniej. Może się mylę, ale przejrzałem już tyle for, że chyba więcej nie ma, a zależy mi na właśnie tym miejscu i żeby budżet spasował choćby mniej więcej :(

@imnertyk

Posty: 9

 
A ja nadal nie mam pojęcia na co zdecydować się w ramach tej Azji :( Mówią, że lepsze indywidualne wakacje, bo mniej udręki z czasem, ale jakbym chciała pojechać z dzieckiem, to chyba bezpieczniej z biurem.

Squel

Posty: 14

 
Phuket to również moje najpiękniejsze miejsce na liście, jeśli chodzi o egzotyczną wyspę. Trekking oczywiście dał najbardziej w kość, bo pracę z mężem mamy siedzącą. W takich plenerach sprawa wygląda jednak zupełnie inaczej. Zakochaliśmy się w wyglądzie dżungli. Lepszej przygody nie ma :D

ciopix

Posty: 19

 
U nas też w planach podwodne wakacje i jakość nie możemy zdecydować się na region. Podobno Tajlandia jest wyśmienitym miejscem, lecz to troszkę daleko i tanio nie będzie :( Mamy kilka możliwości do wyboru.

Lupusx

Posty: 16

 
Sprawdźcie sobie oferty agencji turystycznych. Osobiście obawiałbym się z rodziną tak na własną rękę. Uważam, że bezpieczniej jest zdecydować się na egzotyczne wakacje z biurem. My też podjęliśmy taką decyzję co do Tajlandii.

Fanatyk

Posty: 20

 
Z biurem nigdy w życiu. Już mieliśmy raz okazje jechać i okazało się fatalnie, a miało być bez wątpienia pięknie. Jak Azja to tylko indywidualne wakacje, które samemu sobie planujemy. Osobom, które pierwszy raz się tam wybierają polecam pomoc agencji turystycznych, które mają elastyczną ofertę.

Klara323

Posty: 10