wakacje all inclusive, polecicie ?

wakacje all inclusive, polecicie ?

Ameryka i Karaiby – tak właśnie postanowiliśmy :) Polecacie jakieś wakacje all inclusive, jakiegoś sprawdzonego organizatora?

newDVD

Posty: 5

 
Ostatnich wakacji nie żałujemy ani trochę. Jak szukacie dobrze skrojonych wycieczek rodzinnych all inclusive poza Europą, lecz też i w Europie to polecam http://clubmed.pl. Korzystaliśmy z tego organizatora pod rząd przez ostatnie 3 lata. Byliśmy w Azji, teraz czekają nas kolejne atrakcje.

johncena67

Posty: 14

 
Poza tym nie martwisz się dosłownie o nic. W zeszłym roku wykupiliśmy wakacje rodzinne all inclusive do Brazylii. To była niezapomniana przygoda. Wiele atrakcji to za mało powiedziane, wszystko w cenie i nawet opieka do dzieci. Świetnie się składa, bo akurat teraz mają znowu promocje, więc się piszemy :D

namok

Posty: 7

 
Zawsze miałem obawy co do wycieczek all inclusive, ale stanowczo zmieniłem zdanie po ostatnim wyjeździe ze znajomymi. To dopiero można nazwać wakacje :D

tatuśś001

Posty: 9

 
Instruktorzy to podstawa w czasie takiego pobytu. Jak jesteś amatorem, to oczywiście tym bardziej trzeba zwracać uwagę na to, jaka to dokładnie oferta wycieczek all inclusive. Nie polecam mało znanych organizatorów.

norBoro

Posty: 17

 
Mieliśmy dwie opcje do wyboru w tamtym roku w Tajlandii. Zdecydowaliśmy się na wycieczki rodzinne all inclusive, gdzie wszystko wliczone było w cenę końcową. Przy dzieciach to faktycznie najlepsze odpowiednie rozwiązanie. Nie wyobrażam sobie biegania po sklepach za wodą itp.

emu45

Posty: 13