sesja rodzinna nad morzem, znacie ?

sesja rodzinna nad morzem, znacie ?

Myślę o sesji rodzinnej nad morzem i zastanawiam się, kto byłby w stanie takie fotografie zrobić? Nie chce kolejnych fotografii robionych telefonem tylko chce coś, czym będzie się można chwalić znajomym i rodzinie. Co proponujecie?

Klaudi

Posty: 1

 
Duży wybór różnych sesji nad morzem można znaleźć tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Znajomi korzystali z tej oferty i byli bardzo zadowoleni.

namok

Posty: 3

 
My przeważnie sami robimy sobie fotografie. Niewątpliwie nigdy nie będą takie super jak robione poprzez fotografa, ale można też przy okazji zaoszczędzić pieniądze. Jedyne fotografie plenerowe, które mamy to ze ślubu. Wiem, iż takie sesje są obecnie możne, zatem nie ma większych problemów żeby kogoś należytego znaleźć.

Nikuś23

Posty: 2

 
My najczęściej sami robimy sobie zdjęcia. Oczywiście nigdy nie będą takie super jak robione przez fotografa, ale można też przy okazji zaoszczędzić pieniądze. Jedyne zdjęcia plenerowe, jakie mamy to ze ślubu. Wiem, że takie sesje są obecnie możne, dlatego nie ma większych problemów żeby kogoś odpowiedniego znaleźć.

Hunka

Posty: 4

 
Uwielbiam morze, zatem sesje nad morzem to moje marzenie. Na razie nie mam jak się tam wybrać, ale jeżeli tylko będzie okazja to wcześniej skontaktuje się z osobą, jaka takie zdjęcia robi. Na pewno znajdzie się jakiś wolny termin i wtedy pojedziemy z rodziną. Im wiecej takich oryginalnych fotografii mamy tym lepiej.

Grabow12

Posty: 5

 
Mnie się bardzo podobała sesja rodzinna nad morzem, bo powstały niesamowite zdjęcia. Odpowiednie ustawienie, ubranie, a do tego później takie zdjęcia trafiają do obróbki. Sami nigdy niczego podobnego byśmy nie wykonali, bo nie wiemy jak.

jajosz12

Posty: 21

 
Znalezienie fotografa nie jest problemem, ale trzeba sprawdzać czy to osoba, która traktuje to jak pasje, bo wtedy takie zdjęcia są naprawdę o wiele ładniejsze.

pawel253

Posty: 17

 
U nas doświadczona Pani fotograf wykonała sesję lifestyle nad morzem razem z dziećmi. Efekt? Trudno to opisać to trzeba po prostu zobaczyć. Teraz już wiem, że to były dobrze wydane pieniądze na super pamiątkę rodzinną.

Sohinyh

Posty: 3