ubezpieczenie na wakacje, gdzie szukać?

ubezpieczenie na wakacje, gdzie szukać?

Zastanawiam się, jaką wybrać polisę turystyczną dla siebie i rodziny? Nigdy nie kupowaliśmy takiego ubezpieczenia, dlatego mamy raczej małe doświadczenie. Na co patrzeć na cenę? Doradzicie mi coś w tej sprawie?

3czex

Posty: 1

 
Najkorzystniejsze i najlepsze ubezpieczenia turystyczne znajdziemy na http://ubezpieczeniaturystyczne.online/ubezpieczenie-na-wyjazd-zagraniczny/. Mamy tutaj firmę, która zadba o to abyśmy otrzymali najlepsze oferty.

Kitas

Posty: 2

 
Dawniej nie zwracało się uwagi na ubezpieczenie podróżne, ale czasy się zmieniły. Teraz sprowadzenie człowieka chorego albo niestety martwego to takie ogromne koszty, że mało, kto jest w stanie sobie na to pozwolić. Lepiej skontaktować się z firmą, która pośredniczy w szukaniu najlepszej oferty dla nas i naszej rodziny.

kryzys

Posty: 13

 
Jeśli jedziemy gdzieś blisko jak Niemcy czy Czechy to raczej ubezpieczenia się nie bierze, ale jeśli lecimy do Grecji czy jeszcze dalej to zawsze je wykupujmy.

szulmar

Posty: 31

 
Mnie zawsze dziwi, że ludzie mają na wakacje kilka tysięcy na osobę, ale już na ubezpieczenie na wyjazd zagraniczny nie. Można ryzykować, ale to ryzyko jest niezwykle drogie. Jedna wizyta w szpitalu i tysiąc euro poszło i to w optymistycznym wariancie.

Tomcio

Posty: 25

 
Jeździmy od dużo lat poza granice kraju. Zawsze mamy ubezpieczenie wyjazdu, bowiem w przeciwnym wypadku się nie ruszamy. Koszty są niezwykle niskie, a jeżeli wybierze się dobrą firmę, która pośredniczy w szukaniu to wychodzi jeszcze taniej. Gdyby to kosztowało tysiące złotych to rozumiem oszczędności, niemniej jednak dziesiątki złotych? To nie ma sensu.

Grabow12

Posty: 3

 
Mnie zawsze dziwi, że ludzie mają na wakacje kilka tysięcy na osobę, ale już na ubezpieczenie na wyjazd zagraniczny nie. Można ryzykować, ale to ryzyko jest bardzo kosztowne. Jedna wizyta w szpitalu i tysiąc euro poszło i to w optymistycznym wariancie.

Grabow12

Posty: 4

 
My zawsze wykupujemy poliste turystyczną, bo to się opłaca. Koszt jest niski, a zyski niesłychanie wielkie. Nie warto zastanawiać się czy wydać dwieście złotych na rodzinę, która jedzie na wakacje. Jedna wizyta u lekarza bez ubezpieczenia to wydatek kilkudziesięciu euro. Jeśli trzeba jechać szpitala to na nieszczęście koszty są o wiele wyższe.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
U mnie w firmie szef zawsze wybiera najlepsze ubezpieczenie podróży służbowej. Nigdy z niego nie korzystałem, ale zawsze jestem przygotowany. Nie wiem nawet ile takie ubezpieczenie moją firmę może kosztować?

Klara323

Posty: 2

 
My nigdy się nie ubezpieczamy i jest dobrze. Zawsze troszkę kasy zostanie i jesteśmy zadowoleni. Według mnie to tylko wyciąganie pieniędzy przez firmy ubezpieczeniowe.

pawel253 

Posty: 3