konsultant ślubny, gdzie szukać ?

konsultant ślubny, gdzie szukać ?

Witam serdecznie. Który konsultant ślubny sprostał Waszym oczekiwaniom w stu procentach? Chętnie zapoznam się z opiniami.

eGall

Posty: 3

 
Z roku na rok coraz większą popularnością będą cieszyły się usługi, które świadczy konsultant ślubny. Wbrew pozorom jego usługi nie będą kosztowały ponadprzeciętnie mnóstwo, a dodatkowo konsultant może zapewnić Wam pewne oszczędności, albowiem ma doświadczenie w zakresie organizacji takich przyjęć.

fertuś

Posty: 8

 
To, który DJ na wesele będzie najlepszy możecie zweryfikować przede wszystkim tutaj: https://www.gdziewesele.pl/oprawa. W tym miejscu znajdziecie oferty wielu przedstawicieli tej profesji. Z mojej perspektywy to bardzo pomocny serwis. Sprawdźcie sami :)

wigry00

Posty: 6

 
Za wynajem auta do wesela zapłaciłem 1500 złotych. Cena jest dość wysoka przede wszystkim ze względu na fakt, że zdecydowaliśmy się na nieco bardziej ekskluzywny model auta, o jakim marzyliśmy od dłuższego czasu. Zdecydowanie było warto :)))

Gimu4545

Posty: 22

 
Za zorganizowanie naszego przyjęcia odpowiedzialny był konsultant ślubny, który sprostał naszym oczekiwaniom w stu procentach. Przyznam szczerze, że zastanawiałem się, jak to będzie, ponieważ nie znaleźliśmy zbyt wiele rekomendacji na temat konkretnego przedstawiciela tej profesji. Pozdrawiam serdecznie.

Sylwekk

Posty: 16

 
Zainteresujcie się tym czy w Waszej okolicy działa konsultant ślubny, gdyż uważam, iż to zawód, który ma dużą przyszłość. Coraz wiecej par decyduje się na to, aby skorzystać z usług przedstawiciela tej profesji, gdyż przerasta je ogrom kwestii organizacyjnych, które pozostają “do ogarnięcia”.

Squel

Posty: 14

 
Coraz większym uznaniem przyszłej Pary Młodej cieszą się usługi, jakie jest w stanie zaproponować konsultant ślubny. Dzięki niemu na głowie przyszłych Nowożeńców odnajduje się mnóstwo mniej kłopotów :-)

Janecekk

Posty: 7

 
Muszę przyznać się, że sami tworzyliśmy dekoracje na wesele, dzięki czemu udało się nam zaoszczędzić dość istotną kwotę. Moim zdaniem błędem jest wydawanie na ten cel irracjonalnie wysokich kwot. Myślę, iż się ze mną zgodzicie. Szkoda pieniędzy...

namok

Posty: 13