Tani hosting

Tani hosting

Witam.

Interesuje mnie hosting www, gdyż takowy jest mi konieczny, aby stworzyć swoją pierwszą stronę. Które kryteria powinienem obrać przygotowując się do zakupu hostingu?

raptofil

Posty: 17

 
Dzień dobry.

Zdziwiłem się, gdy stanąłem przed koniecznością wyboru hostingu. Niedowierzałem cenom, które okazały się naprawdę korzystne, czego sam się nie spodziewałem. Muszę powiedzieć, że teraz co roku przed przedłużeniem hostingu będę rozglądał się za korzystniejszymi opcjami.

saradonin

Posty: 18

 
Dzień dobry.

Szukając hostingu www możemy mieć różne wymagania. Na przykład ja skupiłem się na pojemności serwera i ilości transferu, natomiast inni brali pod uwagę dobry kontakt z pomocą techniczną, który przy ich stopniu zaawansowania był nieunikniony.

Bakshee

Posty: 20

 
Witam. Na tym forum znalazłem mnóstwo porad, które pomogły wybrać mi pożądany przeze mnie hosting www. Mogę powiedzieć, że jestem zadowolony, bo wkrótce zamierzam przedłużyć abonament o kolejny rok.

Eleg234

Posty: 22

 
Hejka.

Postanowiłem pochwalić się tutaj wyborną ofertą hostingu, jaką dorwałem. Mam tu na myśli http://ecohost.pl, z którego usług korzystam od pół roku. Wybrałem pakiet premium za 129 pln rocznie i mam do wykorzystania 15 GB powierzchni dyskowej oraz 500 GB transferu, co mnie niesamowicie cieszy. Szkoda, iż nie stać mnie na opcję Business za 249 pln, który nie limituje kont pocztowych, FTP i baz MySQL.

nemiasty

Posty: 30

 
Hej.

Liczyłem ostatnio na tani hosting i zaskoczyłem się, w jak niskiej cenie udało mi się zmieścić. Posiadam niewielkie portfolio, jakie reklamuje moje usługi, więc wymagania są niewielkie. Kilkadziesiąt megabajtów na dane i kilka GB miesięcznie transferu.

Uwaga, bo zapłaciłem za odpowiadający mi serwer jedynie niecałe 50 zł!

Wertastable

Posty: 27

 
Cześć.

Posiadam niespory serwis internetowy, który jednak cieszy się znacznym zainteresowaniem, a więc muszę zabezpieczyć ogromną ilość transferu danych na wczytywane artykuły, reklamy oraz inne elementy graficzne strony. Odnalazłem do tego perfekcyjną ofertę, która obejmuje hosting bez limitu transferu.

Dersei02

Posty: 21

 
Cześć.

Moim niedawnym celem był bezawaryjny hosting i właśnie taki udało mi się znaleźć, choć nie mogę powiedzieć, że to było proste. Testowałem kilka firm, sprawdzałem uptime, a także czas odpowiedzi supportu. Myślę, że każdy, kto chce właściwie wydać pieniądze powinien tak zrobić!

E-GOista

Posty: 18