sklep ogrodniczy internetowy, polecicie ?

sklep ogrodniczy internetowy, polecicie ?

Nie wiem czy kupować gigantycznego świerka czy może jednak zamówić świerka sadzonki? Od małej sadzonki da się to wyhodować, jeżeli się nie ma zbyt gigantycznego doświadczenia? Dajcie mi znać jak to u Was wyglądało w ogrodzie.

3czex

Posty: 1

 
W ogrodzie przerabiałem już inne rośliny. Nie powiem, jakie są najlepsze, bo tak rzeczywiście zależne jest to od sporo czynników. Istotne będzie to, jakie mamy ziemię, bo im gorsze tym z trudem ładniejsze rośliny hodować. Liczy się również to, jakie mamy doświadczenie, wobec tego trzeba do tego dopasować wszystkie rośliny.

Klara323

Posty: 3

 
Mamy świerki rydal i rosną bez kłopotów. Pożądane byłoby zamówić sobie takie sadzonki w sklepie ogrodniczym, który ma świeże rośliny, albowiem wówczas na pewno wyrosną.

Lupusx

Posty: 2

 
U mnie od lat króluje świerk hermann naue i nie chcę innego. Wiem, iż odmian świerka jest bardzo dużo, wobec tego każdy coś dla siebie znajdzie. Mnie się iglaste drzewka i krzewy bardzo podobają, wobec tego mamy różne jałowce i cyprysy. Mało przy tym chodzenia, natomiast za to efekt są super, wobec tego polecam i Wam takie rośliny.

TomekK

Posty: 2

 
Długo szukałem świerkowych sadzonek, natomiast wreszcie natrafiłem na jakiś sklep internetowy. Nie pamiętam dokładnie jego nazwy, natomiast dokładnie wszystko sprawdzę. Oferta była faktycznie bardzo duża i dobrze opisana.

Lupusx

Posty: 9

 
Mam pospolitego jałowca sadzonki ze sklepu https://www.podlewane.pl/pl/p/Jalowiec-pospolity-Goldschatz-P14/7357 i jestem bardzo zadowolony. Sprawdźcie sobie oferty.

Komuka

Posty: 4

 
Iglaste wymagają niezwyklej kwaśnej ziemi, dlatego jeśli ktoś nie ma takiej to trzeba będzie zamówić ziemię w sklepie ogrodniczym. Na pewno przydadzą się różne rodzaju nawozy tak żeby rośliny nie zrobiły się brązowe i niezmiernie brzydkie.

Jasio234

Posty: 5

 
Mam zamówione sosny sadzonki i czekam aż dotrą. Jeśli wszystko będzie w porządku to dam Wam namiary na sklep ogrodniczy internetowy, w którym robiłem swoje zakupy.

Phylu

Posty: 9