Spływy kajakowe Roztocze, proszę o pomoc!

Spływy kajakowe Roztocze, proszę o pomoc!

Czy ktoś wie może kiedy odbywa się jakiś spływ kajakowy na rzece Tanew i czy można przyjechać na niego samemu czy trzeba przyjechać z całą grupą osób?

awertoss

Posty: 12

 
Też kiedyś miałem obawy przed pływaniem na kajakach natomiast jak się okazało były one kompletnie nieuzasadnione. Wystarczył jeden raz abym przekonał się do tej formy rozrywki i teraz jestem systematycznym uczestnikiem spływów.

Gosienka54

Posty: 16

 
Jeżeli zależy Ci na fantastycznych widokach to jak najniezwyklej polecam Ci wziąć udział w spływie kajakowym po Tanwie gdyż widoki na tej rzece faktycznie zapierają dech w piersiach. Ja poprzez długi czas po spływie wspominałem wszystko to co podczas spływu ujrzałem.

_oluś_

Posty: 7

 
Jeśli zależy Ci na tym aby spływ kajakowy po Tanwie przebiegł niezwykle przyjemnie to najlepiej wybrać firmę: http://www.splywytanew.pl, jaka organizuje naprawdę niezwykle idealne spływy kajakowe z jakich będziesz mógł czerpać maksimum radości. Bez żadnego problemu poradzisz sobie na spływie organizowanym poprzez tę firmę i dodatkowo będziesz idealnie się bawił na spływie.

francuzz

Posty: 10

 
Jeżeli nie posiadasz swojego kajaka to podczas spływu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu. Dostępnych jest bardzo wiele kajaków na których będziesz mógł pływać.

Marioleczka

Posty: 13

 
Jeśli nie posiadasz swojego kajaka to podczas spływu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu. Dostępnych jest niesłychanie wiele kajaków na których będziesz mógł pływać.

mniszek56

Posty: 13

 
Warto posiadać podstawowe umiejętności pływania podczas spływu kajakowego ale nie jest to konieczne. W razie wypadnięcia z kajaka masz oczywiście kamizelkę dzięki której nie utoniesz i poradzisz sobie na wodzie. Twoje obawy są więc mocno przesadzone.

labuh

Posty: 13

 
Wcale nie musisz posiadać dużych pieniędzy aby wziąć udział w spływie kajakowym. Zazwyczaj wydarzenia tego typu nie są kosztowne i każdy może sobie pozwolić na wzięcie w nich udziału. Gorąco Ci polecam zdecydowanie się na udział w spływie ponieważ tak naprawdę jest to naprawdę świetna zabawa, którą będziesz wspominał przez długi czas.

Agmars

Posty: 8

 
Jeżeli urlop zamierzasz spędzić w domu to jest to moim zdaniem najgorsze wyjście. Tani i dostarczający mnóstwa radości jest bowiem spływ kajakowy na Tanwie.

syrena88

Posty: 13