Naprawa ploterów HP - dobra firma ?

Naprawa ploterów HP - dobra firma ?

Ostatnio zepsuł mi się mój ploter. Czy waszym zdaniem jest sens oddawania go do naprawy czy lepiej zakupić nowy?

45_000

Posty: 8

 
Powiem Ci szczerze, że jakbyś nie liczył to zakup nowego plotera zawsze będzie droższy od jego naprawy. Serwisy ploterów swoje usługi świadczą bardzo tanio i moim zdaniem są najlepszą opcją jeżeli zależy Ci na przywróceniu plotera do prawidłowego działania.

Bezi22

Posty: 25

 
Moim zdaniem ploter po naprawie w idealnym serwisie działa dokładnie tak samo jak nowy ploter a więc moim zdaniem zdecydowanie lepiej zdecydować się na naprawę.

eXlot

Posty: 14

 
W kwestii naprawy ploterów HP zdecydowanie polecam Ci skorzystanie z usług tego serwisu: http://serwisploterow.org.pl. Sam z niego korzystam i cenię sobie przede wszystkim niskie ceny oraz szybkie terminy napraw.

Nikusinski23

Posty: 16

 
W swojej firmie używam mnóstwo ploterów i w wypadku awarii zawsze decydują się na naprawę. Tobie polecam dokładnie to samo ponieważ jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się aby naprawa plotera HP była droższa od zakupu nowego i jest to wręcz niemożliwe.

Oct714

Posty: 13

 
Zdecydowanie polecam Ci zdecydowanie się naprawę plotera marki HP zamiast zakupu nowego ponieważ jest to dużo tańsze. Z reguły koszty naprawy ploterów tej marki są naprawdę niskie.

pawel253

Posty: 19