Rozliczanie delegacji

Rozliczanie delegacji

Hej. Jak w waszych firmach sprawdzają się elektroniczne wnioski urlopowe?

Należałoby w nie zainwestować?

czerwiński

Posty: 7

 
Naturalnie, iż elektroniczny system urlopowy to olbrzymie ułatwienie. Wszystkie formalności odbywają się przecież za pomocą komputerów. Za pomocą tego programu dostajesz też informację od swojego szefa, czy akceptuje wybrany termin czy może też nie.

eGall

Posty: 24

 
Jeżeli planujesz prowadzić u siebie elektroniczny wniosek urlopowy, to zachęcam do kontaktu z http://luminum.pl/czaspracy_funkcjonalnosc.php. Posiadają w własnej ofercie najaktualniejsze oprogramowanie.

vincek

Posty: 27

 
Oczywiście, że elektroniczny system urlopowy to duże ułatwienie. Wszystkie formalności odbywają się przecież za pomocą komputerów. Za pomocą tego programu dostajesz też informację od swojego szefa, czy akceptuje wybrany termin czy może też nie.

namok

Posty: 17

 
Z tego co mi wiadomo, to elektroniczny system urlopowy pozwala na prowadzenie dokładnych statystyk i analiz urlopów branych poprzez wszystkich pracowników.

eleganTT

Posty: 12

 
Mi też program do rozliczania delegacji nie raz ratował skórę. Przede wszystkim wówczas, gdy do rozliczenia miałem kilkanaście zaległych wyjazdów służbowych.

kerad17

Posty: 22

 
Dla mnie elektroniczne delegacje to wyśmienite rozwiązanie. Dzięki temu w dowolnej chwili mogę zapoznawać się z informacjami o wyjeździe np. na tablecie czy telefonie.

Gamess2

Posty: 16

 
Jestem wielkim zwolennikiem wprowadzania udogodnień w pracy biurowej. Gigantyczne wrażenie zrobił na mnie również program do ewidencji urlopów. Imponują mi jego szanse i to, że można go przez cały czas rozbudowywać, dodając kolejne funkcje.

okrzemek

Posty: 20

 
Dla mnie elektroniczne delegacje to świetne rozwiązanie. Dzięki temu w dowolnej chwili mogę zapoznawać się z informacjami o wyjeździe np. na tablecie czy telefonie.

Dymek45

Posty: 14