gabinet kosmetyczny kraków, gdzie ?

gabinet kosmetyczny kraków, gdzie ?

Dzień dobry :) Szukam profesjonalnego salonu urody w Krakowie, który zapewnia mikrodermabrazję. Jaki polecacie?

Nikiiii

Posty: 4

 
Też słyszałam, iż Muneca to profesjonalne miejsce. Znajoma tam chodzi na makijaż. Podobno niezmiernie miła atmosfera, a jak konieczny jest zabieg, to konsultują i radzą. Zachorowałam na peeling kawitacyjny i chyba też się umówię.

pawel253

Posty: 17

 
Dokładnie tak jest. Najważniejszy jest wywiad, dzięki któremu zabieg jest w pełni bezpieczny. Dużo słyszy się dziś na temat opłakanych skutków zabiegów upiększających. Zabieg liposukcji ultradźwiękowej wykonywałam w renomowanym salonie urody w Krakowie, dlatego nie bałam się. Przeprowadzili konsultacje, więc wszystko było bezpiecznie.

johncena67

Posty: 18

 
Od dłuższego czasu korzystam z usług Muneca w Krakowie https://www.munecakrakow.pl. Uważam, że to bardzo dobry salon kosmetyczny, który ma wystarczająco dużo profesjonalnych zabiegów.

rrraszka

Posty: 23

 
Ja robiłam w Muneca i jestem zadowolona. Oni robią mikrodermabrazję diamentową. Wszelkie przebarwienia zniknęły, jak ręką odjął. Polecam. Mają dobry wykwalifikowany sprzęt, dlatego efekt jest po prostu wow.

serbus_pp

Posty: 11

 
Podobnie jak wy szukam salonu kosmetycznego w Krakowie. Mnie natomiast zależy na zabiegach ujędrniających ciało. Słyszałam, że są dość skuteczne. Jak korzystaliście, to może coś na ich temat powiecie. Z góry dziękuję.

muzycznyG

Posty: 17

 
Z takich zabiegów korzystałam w gabinecie kosmetycznym w Krakowie i powiem tak, że jestem zadowolona, ale musiałam pójść kilka razy. Poza tym wdrożyłam ćwiczenia. Zabiegi świetnie się uzupełniają z treningiem. Efekty są widoczne już po pierwszym razie, ale trzeba się oczywiście pilnować z jedzeniem itp. :D

Bryzyt1

Posty: 29

 
Powiem tak, że na nieszczęście nie każda kosmetyczka w Krakowie jest zdolną osobą, która umiejętnie podchodzi do swojej pracy. W salonach potrafią pracować zupełnie nieprofesjonalne osoby :(

newDVD

Posty: 5

 
Nie ma to jak wykwalifikowany peeling u kosmetyczki w Krakowie. Jestem za, ponieważ dopiero odkąd zaczęłam systematycznie dbać o cerę w gabinecie, widać efekty. Od lat borykam się z niedoskonałościami cery. Pomogły mi peelingi chemiczne. Polecam.

deskaart

Posty: 11

 
Ze 100 zł trzeba się liczyć, ale to i tak według mnie nieduża kwota za zabieg mikrodermabrazji diamentowej w profesjonalnym salonie urody w Krakowie. Zanim podjęłam decyzję co do kosmetyczki, sprawdziłam opinie, bo to w końcu twarz i bałam się, że mogę natknąć się na pseudofachowca :)

Kolekcjoner

Posty: 11