kalkulator BMI, polecicie ?

kalkulator BMI, polecicie ?

Chcę skorzystać kalkulatora BMI, bo mam nadwagę, ale chce się przekonać czy to już powód do alarmu czy jednak jeszcze na spokojnie może sobie jakoś funkcjonować?

woxxxx45

Posty: 1

 
Mam tutaj stronę gdzie można sprawdzić idealne tętno https://www.runisfun.eu/strefy-tetna i według mnie działa bardzo dobrze. Polecam sobie sprawdzić taki kalkulator i dokładnie zaplanować bieganie na świeżym powietrzu.

benia

Posty: 8

 
Takie kalkulatory można znaleźć poprzez Internet. Nie zajmuje to dużo czasu, zatem warto sprawdzić swoją wagę. Wtedy wiemy jak wiele pracy nas czeka nad sobą.

Yymyasui

Posty: 3

 
Takie kalkulatory można znaleźć przez Internet. Nie zajmuje to wiele czasu, dlatego warto sprawdzić swoją wagę. Wtedy wiemy jak dużo pracy nas czeka nad sobą.

mirekp2005

Posty: 3

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, którym oddychamy, dlatego trzeba to sprawdzać. W dużych miastach w okresie zimowym nie ma świeżego powietrza, dlatego bieganie tam bardziej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia.

56_@qwer

Posty: 21

 
Korzystałem z kalkulatora biegowego i u mnie działa to niesłychanie dobrze. Akurat ja długodystansowcem nie jestem i wystarcza mi pięć kilometrów, ale określiłem tempo i wiem ile czasu trzeba, aby przebiec ten odcinek drogi.

Garguleczka

Posty: 16

 
U mnie porządne tętno podczas biegania to 120 uderzeń, ale mam znajomego, który biega od mnóstwo lat i on nawet do stu uderzeń na minutę nie chodzi. Wszystko jest kwestią organizmu, ale i wytrenowania, zatem należałoby wiele biegać dla swojego zdrowia. Wtedy nie trzeba się martwić o nadwagę, a przecież o to nam właśnie chodzi.

Hunka

Posty: 11

 
Trzeba sprawdzać, która jest, jakość powietrze przed bieganiem, a wtedy wybierzemy najlepszy czas. Przeglądając raporty pogodowe wiemy czy biegamy teraz czy czekamy godzinę, aż zacznie się robić o wiele lepsza pogoda. Nie chodzi tylko o temperaturę, natomiast przede wszystkim o to, aby nie było w mieście zbyt wiele smogu.

Nikuś23

Posty: 6

 
Dla mnie bieganie jest niezwykle istotne. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać niezwykle prędko. Chodzi o to, aby się ruszać, bo wówczas są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, dlatego pożądane byłoby istotne jest, aby zadbać o nie.

CHatka-eKo

Posty: 5