Fontanna czekoladowa rzeszów, gdzie szukać ?

Fontanna czekoladowa rzeszów, gdzie szukać ?

Witam serdecznie.
Postanowiłam zamówić fontannę czekoladową w Rzeszowie. Powiedzcie mi tylko jedno – ile to może kosztować, gdy na moim weselu będzie 250 gości?

lary0071

Posty: 14

 
Wybierając fotobudkę w Rzeszowie wspólnie z przyszłym małżonkiem mieliśmy uciążliwy orzech do zgryzienia. Wzięliśmy pod spostrzeżenie doświadczenie firmy, a zarówno opinie o niej, bo ceniona poprzez nas jest przede wszystkim terminowość. Oferta cenowa jednej z firmy przypadła nam do gustu i ją wybraliśmy.

Bączeak

Posty: 22

 
Organizując osiemnastkę w Rzeszowie wynajęłam jako niespodziankę dla mojej córki fotobudkę.

Impreza była przednia, zaskoczenie zarówno olbrzymie, lecz córka mocno mnie pochwaliła, bowiem to dość popularna usługa wśród młodych.

Zrobili ze znajomymi chyba kilkaset fotografii :)

Jacek1812

Posty: 22

 
Osobiście mam pozytywne doświadczenia z fotobudką, albowiem na weselu mojej koleżanki wszyscy bawili się średnio przez kiepski zespół. Dopiero, gdy pojawiła się fotobudka około godziny 21 wszystko się rozkręciło, a ludzie mimo słabej muzyki zaczęli się bardzo dobrze bawić.

To jednocześnie fajny sposób na integrację :)

1adversary

Posty: 21

 
Z mojej perspektywy fotobudka w Kielcach, która jest godna polecenia to http://www.czekomania.pl/fotobudka.html. Dwukrotnie korzystałem z ich usług: na własnym weselu, a zarówno podczas osiemnastki siostry – zawsze wywiązali się ze swoich zobowiązań. Rzeczowa firma.

book32

Posty: 12

 
Czytając Wasze wypowiedzi rozwiałam swoje wątpliwości związane z tym, jaka fontanna czekoladowa w Krakowie spełni wszystkie moje wymagania. Bardzo się cieszę, że dzielicie się swoimi spostrzeżeniami i uwagami.

Między innymi dzięki nim mam świadomość, że trzeba liczyć się z kosztem fontanny i jej obsługi, jaka jest niesłychanie pomocna.

CzarnyBlant

Posty: 16

 
Z mojego doświadczenia wiem, że na niewielką uroczystość fontanna czekoladowa w Kielcach może być wyposażona w 4-5 kilogramów czekolady. Mogę polecić belgijską czekoladę, która znajduje się w ofercie większości firm, ponieważ powszechnie wiadomo, że jest z jedną najlepszych na świecie.

grzes3345

Posty: 19

 
Jeżeli chodzi o fontannę czekoladową w Krakowie to polecam Wam zamówić ją razem z obsługą.

W moim przypadku problematyczna była obsługa fontanny, z którą było niemało zamieszania, natomiast i tak miło wspominamy ją, jak i całe nasze wesele, jakie było wyśmienitą zabawą. Fontanna kosztowała nas zaledwie 500 złotych, natomiast wspominałam o kosztach obsługi, o którą należałoby zadbać.

phonik

Posty: 19

 
Fontanna czekoladowa spodobała mi się na weselu znajomych i od razu sprecyzowałam narzeczonemu, że na naszym ma być taka sama albo nawet lepsza! Oferty firm są naprawdę konkurencyjne. Mam na myśli niskie ceny i m.in. podesty z efektownym podświetleniem. Byłam pod wrażeniem ofert poszczególnych firm i na szczęście szybko wybrałam usług jednej z nich.

korasek

Posty: 24