Imprezy dla firm na Mazurach, jaka firma ?

Imprezy dla firm na Mazurach, jaka firma ?

Jeśli macie namiary na dobrą agencję eventową z ofertą atrakcji w Warszawie typu wyjazdy integracyjne na kilka dni, dajcie znać. Bardzo dziękuję.

jajosz12

Posty: 13

 
Mam miłe wspomnienia, więc polecam każdemu. Korzystaliśmy ze skuterów wodnych w Warszawie w ramach oferty tej agencji. Czuwają instruktorzy więc nie trzeba się niczego obawiać. Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy.

Mnert67

Posty: 20

 
Na takie wyjazdy integracyjne w Warszawie też bym się pisał :) ale nie mam gdzie. Kumpel był i opowiadał, że to mega fajna sprawa :) Dwa dni na bardzo atrakcyjnych terenach z super sprzętem typu quady, skutery itp. I chyba też z tej agencji pojechali. Spoko sprawa, byle tylko chcieli organizować takie rzeczy w firmach.

Asd7

Posty: 21

 
To super atrakcje Zegrze http://adrenalinaclub.pl. Sami wybraliśmy dla sowich pracowników właśnie tę ofertę wyjazdu integracyjnego. Propozycja jest niesłychanie doświadczonej agencji, mają nosa, co się podoba :) Nie szukałbym dalej, u nas się sprawdziła, więc też w tym roku będziemy do nich wracać.

syrena88

Posty: 13

 
Do końca nie chce mi się wierzyć w tą całą integrację, no niemniej jednak spróbować można. Pisałbym się na imprezę dla firm w Zalewie Zegrzyńskim. Podobają mi się skutery wodne, więc być może na to postawię.

labuh

Posty: 19

 
Już dwa razy uczestniczyłem w takiej imprezie dla firm w Warszawie. Mam nadzieję, że i w tym roku coś nam zorganizują. U nas można było spróbować nawet windsurfingu, ogólnie niezapomniane wrażenia. Wiadomo, że na takich imprezach całkiem inaczej odbiera człowiek ludzi z pracy, a o to przecież w całej tej sprawie chodzi. Jest fajnie i tyle.

mokwas

Posty: 24

 
Już dawno myślałem o czymś takim dla swoich pracowników. W tym roku koniecznie muszę zdecydować się na taki wyjazd integracyjny w Warszawie. Zobaczymy co dobrego wniesie do naszej firmy.

Franek.5

Posty: 8