Grupa akrobatyczna, polecicie kogoś ??

Grupa akrobatyczna, polecicie kogoś ??

Witam was serdecznie. Chcę spytać, czy macie jakieś konkretne pomysły na imprezy plenerowe, szukam czegoś dla siebie. Sprawa dość pilna, z uwagi na jeszcze jako taką pogodę:)

Kruczek23

Posty: 13

 
Jeśli szukacie organizacji imprez dla swojej firmy w ramach integracji pracowników itp. spraw to polecam występy tej artystki http://www.annafilipowska.com. Na pewno ją pamiętacie;-)

45_000

Posty: 8

 
Jeśli ta pani uświetnia swoimi pokazami imprezy firmowe, to ja w to wchodzę. Widziałem ją w mam talent i bardzo jej kibicowałem. Ma fajne pomysły. Przy najbliższej okazji na pewno skorzystam z jej oferty. Widać, że zaczęła być sławna, fajnie. Takim ludziom zawsze życzę jak najlepiej.

klasowy

Posty: 7

 
Pytano mnie, czy takie imprezy się sprawdzają. Jest jedna odpowiedź, jeśli pracownicy ich chcą to imprezy plenerowe wychodzą faktycznie ekstra i jest o czym potem wspominać:)

Hunka

Posty: 23

 
Pytano mnie, czy takie imprezy się sprawdzają. Jest jedna odpowiedź, jeśli pracownicy ich chcą to imprezy plenerowe wychodzą naprawdę ekstra i jest o czym później wspominać:)

Y_Totus2

Posty: 18

 
Osobiście świetnie się bawiłem z kolegami. To była jedyna w swoim rodzaju impreza firmowa, którą bardzo miło wspominam i chętnie uczestniczyłbym w drugiej takiej. Taki talent robi wrażenie na człowieku, zwłaszcza, że można obejrzeć show na żywo. Nigdy nie przypuszczałem, że będzie podobać się pokaz akrobatów.

namok

Posty: 19

 
Ten pokaz w wodzie mam talent widziałam na żywo, polecam kontakt z agencją artystki i show w jej wydaniu. Wszyscy mają o niej bardzo dobrą opinię, zresztą nie ma się co dziwić. Nasza firma korzystała z Jej oferty, więc polecamy.

roudee

Posty: 9

 
O wszystkim już myślałem, ale akurat o pokazach akrobatycznych nie i nie niesłychanie nawet myślałem, iż to mogłoby się zbadać. Jak widać niesłychanie się podoba. Fajnie, iż dzięki forum można trafić na coś całkiem świeżego w tej sprawie. Niekiedy sposoby się kończą więc warto szukać;)

ełzebiusz09

Posty: 15

 
Nigdy jakoś nie przepadałam za tego rodzaju pokazami cyrkowymi, ale w wydaniu tej artystki, która występowała w Mam Talent pokaz zrobił na mnie wrażenie. Podobało mi się, nigdy czegoś takiego na żywo nie widziałam. Po prostu mnie oczarowało.

Klarka34

Posty: 16