Kampanie promocyjne, dobra firma

Kampanie promocyjne, dobra firma

Dzień dobry.

Szef postawił mnie przed wyzwaniem organizacji eventu firmowego, do czego zagwarantował mi odpowiednie środki, ale jestem kompletnie zielona.

Kogo zatrudnić do tego?

Hinterrr

Posty: 12

 
Dzień dobry.

Stosunkowo niedawno poszukiwałem firmy, która zaplanuje moje działania marketingowe, a dodatkowo zorganizuje eventy i kilka imprez dla dzieci. Możecie mi kogoś polecić? Oby sprawdzonego.

Bezi22

Posty: 25

 
Witam.

Jako pracownik z radością uczestniczyłem w firmowych wyjazdach integracyjnych, ale perspektywa zmieniła mi się, gdy to ja zostałem pracodawcą. Myślicie, że warto wydać pieniądze na taką rozrywkę?

Przynosi to pozytywny efekt, jeśli chodzi o pracę firmy i relację pomiędzy współpracownikami?

Błagam, podzielcie się doświadczeniami.

noman1

Posty: 25

 
Dzień dobry. Przewertowałam setki stron internetowych licząc, iż trafię na coś, co przyda mi się przy organizacji koncertu. Rzeczywistość mnie nieco zdziwiła, ponieważ najwięcej pomocy uzyskałam na tym forum dyskusyjnym, za co serdecznie dziękuję.

Wertastable

Posty: 27

 
Witam. Jestem niesamowicie zadowolony, że udało mi się trafić na to forum, bo jako kobieta organizująca koncert hip-hopowy w mojej głowie pojawiło się mnóstwo pytań, na które znam już odpowiedzi.

truskaweczka123

Posty: 18

 
Hej!

Wątpliwości, jakie miałem organizując swoją pierwszą imprezę dla dużego grona osób były ogromne. Do zaliczenia wpadki brakowało niewiele, ale odwiedziny tego forum okazały się strzałem w dziesiątkę, bowiem bez niego z pewnością nie dałbym sobie rady.

Bryzyt1

Posty: 29

 
Dzień dobry. W zakresie organizacji Imprez okolicznościowych, organizacji eventów oraz koncertów zawsze miałem mieszane uczucia, bo nie lubiłem tak dużych przedsięwzięć. Moje nastawienie do takich zadań zmieniła impreza masowa, jaką zorganizowałem dzięki pomocy http://www.artagencja.pl. Koszty nie były przesadnie wysokie, a mi także udało się zarobić na koncercie.

Darth9

Posty: 21

 
Dzień dobry.

Stosunkowo niedawno szukałem firmy, która zaplanuje moje działania marketingowe, a dodatkowo zorganizuje eventy i kilka imprez dla dzieci. Możecie mi kogoś polecić? Oby sprawdzonego.

MShR

Posty: 33

 
Dzień dobry. Przewertowałam setki stron internetowych licząc, że trafię na coś, co przyda mi się przy organizacji koncertu. Rzeczywistość mnie nieco zdziwiła, bowiem najwięcej pomocy uzyskałam na tym forum dyskusyjnym, za co serdecznie dziękuję.

Dobre-czapunie

Posty: 21

 
Dzień dobry. W zakresie organizacji Imprez okolicznościowych, organizacji eventów oraz koncertów zawsze miałem mieszane uczucia, bo nie lubiłem tak gigantycznych przedsięwzięć. Moje nastawienie do takich zadań zmieniła impreza masowa, jaką zorganizowałem dzięki pomocy http://www.artagencja.pl. Koszty nie były przesadnie wysokie, a mi także udało się zarobić na koncercie.

Ron

Posty: 33