Czy można pobierać muzykę za darmo ?

Czy można pobierać muzykę za darmo ?

Witam, szukam darmowych stron z muzyką. Mam kilka znalezionych, chcę ściągnąć mp3 za darmo bez podawania telefonu czy tym podobnych danych. Z góry dzięki za pomoc.

werwer00

Posty: 10

 
Szybko to można sobie płytę kupić w empiku. Ja naszukałem się dobrej strony z muzyką i w sumie do tej pory nie mam niczego, co mógłbym polecić. Kilka stron, gdzie pobierasz mp3 jest w porządku, ale tu niestety trzeba zapłacić, a nie zawsze się przecież taka opcja opłaca. Jak ściągasz rzadko w zasadzie w ogóle.

Wygodniś22

Posty: 15

 
Hej, mnie również odpowiada opcja pobierz mp3 za darmo. Może rzeczywiście trzeba się nieźle niekiedy naszukać, ale dla chcącego nie ma nic trudnego. W necie można znaleźć masę takich stron, które mają sporą ofertę jeśli chodzi o utwory muzyczne. Dawno nic nie ściągałem, może pojawiły się nowe.

sliwa404

Posty: 27

 
Nigdy nie ściągałam mp3 za darmo. Zawsze odpłatnie i też myślę, że jest zdecydowana różnica między jakością plików. Wydaje mi się, że w tych darmowych trudno jest odnaleźć coś oryginalnego, a jedynie hity z list przebojów. Pozdrawiam wszystkich na forum.

Dagmara87

Posty: 20

 
Tutaj możecie sobie poszperać w świecie darmowych mp3 http://pobierzpiosenki.pl.

Zajrzyjcie bowiem jest do czego. Polecam. Wczoraj pobierałem z niej całe albumy paru wykonawców. Jestem niezmiernie usatysfakcjonowany, bowiem nigdzie na nich nie mogłem trafić i straciłem już nadzieję.

namok

Posty: 19

 
W sumie to jest wiele takich stron niemniej jednak nie każda ma takie darmowe mp3 jakie by się chciało. Ostatnio chciałem ściągnąć album kapelki i nie udało mi się odszukać.

Morchepl

Posty: 18

 
Miałem ostatnio szansa przetestowania paru stron, na których można pobrać mp3. W większości z nich jest ta sama baza muzyczna, te same oklepane hity. Niewiele portali decyduje się na faktycznie coś innego, a szkoda. Być może nie wpadłem na takie, nie wiem. Jeśli już pragniesz ściągnąć coś ekstra, musisz płacić.

sooya

Posty: 20

 
Takich stron z darmowymi mp3 jest coraz więcej. Wszędzie jednak jest to samo jeśli chodzi o muzykę. Sami pewnie to zauważyliście, a jak jest już coś więcej to oczywiście odpłatnie.

IwonkaMeee

Posty: 23

 
Denerwuję się, gdy chcę pobrać mp3 i wszystko się zwiesza. Najważniejsze na takich stronach jest to, by była łatwa w obsłudze i działała jak się należy.

weronisia

Posty: 16

 
Ja też pobieram piosenki za darmo. To znakomita opcja. Nie ulega wątpliwości, iż muszę poświęcić na to trochę czasu, ale mogę mieć wszystko co mi się podoba.

E-GOista

Posty: 13