jaka firma budowlana

jaka firma budowlana

Jestem bardzo zainteresowany z moimi partnerami budową elektrowni, farmy wiatrowej. Kapitał częściowo zagraniczny, szukamy jednak wykonawcy i przyznam, że na krajowym rynku trochę ciężko o wiarygodne podmioty.

Black_Riot

Posty: 1

 
Poproś o kosztorys, często robiony na oko po wstępnym kontakcie, żebyś mógł sobie mniej więcej porównać podmioty w branży. To się dzieje bardzo naturalnie. Trochę czasu poświęcisz, ale lepiej zaplanujesz temat inwestycji.

miko_poz

Posty: 2

 
Zarządzałem przetargiem na farmę wiatrową powiedzmy w skrócie to wygrała firma AnaBud. Zaproponowali wtedy niespotykany termin realizacji praktycznie, do tego ogarnięci technologicznie. Tutaj mógłbym polecić ze swojego doświadczenia. Nie chcę zdradzać szczegółów do końca ze względu na zachowanie anonimowości w internecie. W każdym razie firma budowlana funkcjonująca od ponad 30 lat, więc tym bardziej zaufani.

arko1916

Posty: 5

 
W Polsce panuje przekonanie, że niska cena wygrywa w przetargach, a wiadomo, co się dzieje, jeżeli buduje ktoś z najniższą stawką. Jakości nie zaznasz, a rotacja pracowników absurdalna.

Klara323

Posty: 5

 
Ocena prac ostatecznie też jest kluczowa, nie można niestety wierzyć na słowo, kiedy wydajesz często kosmiczne pieniądze.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
To firma budowlana powinna Ci doradzić dobre podejście technologiczne, a nie ty jej, więc tutaj jakieś nieporozumienie. Idź tylko do takich korporacji budowlanych, gdzie jest nastawienie indywidualne, a nie walenie schematem. Rozpoznasz błyskawicznie.

Miluśkooo2

Posty: 6

 
Umowy podpisuj i niech ktoś sprawdzi zaufany pod kątem klauzul niedozwolonych, jakie kary przewidziane za złamanie terminów. Lepiej to ustalić zawczasu. No i inwestorzy też czasami ten błąd popełniają, ze się śpieszą za bardzo. W budowlance nic na szybko nie zrobisz, na pewno niektórych rzeczy.

Marioleczka

Posty: 4