noclegi Kołobrzeg, gdzie warto ?

noclegi Kołobrzeg, gdzie warto ?

Jadę na wakacje z rodziną i poszukuję noclegów nad morzem. Nie wiem może by wybrać nocleg w Kołobrzegu? Jakie macie zdanie w tym temacie?

kusiciel45

Posty: 1

 
Polskie morze jest przede wszystkim bezpieczne. Wiem, iż ma dużo wad, ale mnie się podoba. Mogę sobie pochodzić po promenadzie, zwiedzać ciekawe miejsca. Jeżeli jeszcze będzie pogoda to można poleżeć na plaży. Akurat zwolennikiem leżenia na plaży nie jestem zarówno, jeśli tego nie ma to wakacje nadal mam niesłychanie udane.

CzarnyBlant

Posty: 9

 
Mieliśmy apartament w Kołobrzegu blisko morza. Mnie się niezwykle podobało. Pogoda też nie była taka zła. Ogólnie można posiedzieć na tarasie, podziwiać widoki i jest przyjemnie. Myślę, że w przyszłym roku też pojadę.

Umber5

Posty: 4

 
O tym, co ciekawego jest w Kołobrzegu można znaleźć na stronie internetowej https://apartamenty.kolobrzeg.pl/noclegi-kolobrzeg/. Można tutaj również znaleźć bardzo interesujące oferty z noclegami w Kołobrzegu.

NanoPIK

Posty: 5

 
Kołobrzeg to promenada, która się ciągnie i ciągnie. Do tego piękna latarnia morska, statki, molo. Plaża tam też jest bardzo szeroka. Z noclegami w Kołobrzegu też nie ma problemów o ile wcześniej się będziemy tym interesować. Im dalej tym ofert będzie mniej.

Grabow12

Posty: 4

 
Kołobrzeg to promenada, jaka się ciągnie i ciągnie. Do tego piękna latarnia morska, statki, molo. Plaża tam też jest niesłychanie szeroka. Z noclegami w Kołobrzegu też nie ma problemów o ile wcześniej się będziemy tym interesować. Im dalej tym propozycji będzie mniej.

matus2609

Posty: 2